Apua myymiseen tai ostamiseen
Tilaa ilmainen arvio asunnostasi

Unelmien asunto aikaa tuhlaamatta
Käytä pikahakuamme

- 000 €
-

RE/MAX Asuntokulma on toiminut Järvenpäässä menestyksekkäästi vuodesta 2010 saakka. Olemme luotettava yhteistyökumppaninne kaikissa asunto-asioissa ammattitaidolla ja asiakaslähtöisesti. Palvelemme Järvenpäässä Keskisellä-Uudellamaalla toimialueena tarvittaessa koko maa, sillä RE/MAX:illa ei ole aluerajoja.

Lue lisää

Seuraa meitä somessa

Ota heti yhteyttä!

Katja Sarkama

Ota yhteyttä
9.5
Katja Sarkama

Yrittäjä,Ylempi Kiinteistönvälittäjä,YKV,LKV,PVS

+358 45 133 0708 katja.sarkama@remax.fi Tutustu minuun »
Nina Schönberg

Ota yhteyttä
10
Nina Schönberg

Yrittäjä, kaupanvahvistaja, LKV, LVV, PVS

045 615 3435 nina.schonberg@remax.fi Tutustu minuun »
Kristina Orela

Ota yhteyttä
9.5
Kristina Orela

Adviser, Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, YAT

+358 400 530 710 kristina.orela@remax.fi Tutustu minuun »
Matti Orela

Ota yhteyttä
Matti Orela

General Adviser, LKV, LVV, IAT

+358 400 443 323 matti.orela@remax.fi Tutustu minuun »
Sirpa-Leena Arvinen-Lindroos

Ota yhteyttä
8.5
Sirpa-Leena Arvinen-Lindroos

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

045 107 7759 sirpa.arvinen@remax.fi Tutustu minuun »
Jarkko Gorski

Ota yhteyttä
9
Jarkko Gorski

Myyntineuvottelija

040 516 9687 jarkko.gorski@remax.fi Tutustu minuun »
Anne-Mari Järvinen

Ota yhteyttä
9.5
Anne-Mari Järvinen

Myyntineuvottelija

040 684 1333 anne.jarvinen@remax.fi Tutustu minuun »
Arsi Kukkonen

Ota yhteyttä
9
Arsi Kukkonen

Myyntineuvottelija, NHS

040 533 1178 arsi.kukkonen@remax.fi Tutustu minuun »
Vilma Pehkonen

Ota yhteyttä
9
Vilma Pehkonen

Myyntineuvottelija

050 406 3165 vilma.pehkonen@remax.fi Tutustu minuun »
Iida Seppänen

Ota yhteyttä
Iida Seppänen

Myyntineuvottelija

050 534 8774 iida.seppanen@remax.fi Tutustu minuun »

Asuntokulma Oy LKV

Postikatu 4
04400 Järvenpää

+358 400 343 314
Ota yhteyttä

y-tunnus 2294910-2

Suomen Vahvimmat

RE/MAX Asuntokulma toimii maailman suurimman kansainvälisen RE/MAX- kiinteistövälitysketjun itsenäisenä yrittäjänä. Vahvuutenamme on kokemus ja paikallistuntemus sekä suuri intohimo työhömme. Digi-ajan modernimmat työkalut takaavat asunnollesi markkinoiden laajimman näkyvyyden ja nykyaikaisemman markkinaviestinnän perinteisessä sekä sosiaalisessa mediassa.