Apua myymiseen tai ostamiseen
Tilaa ilmainen arvio asunnostasi

Unelmien asunto aikaa tuhlaamatta
Käytä pikahakuamme

- 000 €
-

RE/MAX Asuntokulma, kiinteistönvälitys Järvenpää ja koko Keski-Uusimaa:

Meiltä saat arvion asunnostasi nopeasti ja vaivattomasti. Toimistollamme on aukioloaikoina aina tarjoilla kahvia ja tuoreinta tietoa alueen markkinatilanteesta. Puhelimitse tavoitat meidät päivystysnumerosta 0400343314 myös iltaisin ja viikonloppuisin.

Välitämme eniten kotikaupungissamme Järvenpäässä, mutta myymme koteja ammattitaidolla myös mm. Keravalla, Tuusulassa, Vantaalla, Pornaisissa, Hyvinkäällä sekä joustavasti Uudenmaan seudulla. Vahvuutenamme on kokemus ja paikallistuntemus sekä markkinoiden laajin näkyvyys, myös sosiaalisessa mediassa.

Toimistomme sijaitsee Järvenpään keskustassa, osoitteessa Postikatu 4. Pihalla on asiakkaille pysäköintipaikkoja. Hae googlesta: kiinteistönvälittäjä järvenpää tai remax järvenpää, niin löydät meidän sijainnin myös helposti kartalta. Tervetuloa!

Seuraa meitä somessa

Ota heti yhteyttä!

Katja Sarkama

Ota yhteyttä
9.5
Katja Sarkama

Yrittäjä,Ylempi Kiinteistönvälittäjä,YKV,LKV,PVS

+358 45 133 0708 katja.sarkama@remax.fi Tutustu minuun »
Nina Schönberg

Ota yhteyttä
10
Nina Schönberg

Yrittäjä, kaupanvahvistaja, LKV, LVV, PVS

045 615 3435 nina.schonberg@remax.fi Tutustu minuun »
Sirpa-Leena Arvinen-Lindroos

Ota yhteyttä
9.5
Sirpa-Leena Arvinen-Lindroos

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

045 107 7759 sirpa.arvinen@remax.fi Tutustu minuun »
Jarkko Gorski

Ota yhteyttä
9.5
Jarkko Gorski

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV

040 516 9687 jarkko.gorski@remax.fi Tutustu minuun »
Heleryn Haltunen

Ota yhteyttä
9.5
Heleryn Haltunen

Myyntineuvottelija, KiAT

045 217 0992 heleryn.haltunen@remax.fi Tutustu minuun »
Anne-Mari Järvinen

Ota yhteyttä
9.5
Anne-Mari Järvinen

Myyntineuvottelija

040 684 1333 anne.jarvinen@remax.fi Tutustu minuun »
Arsi Kukkonen

Ota yhteyttä
9
Arsi Kukkonen

Myyntineuvottelija, NHS

040 533 1178 arsi.kukkonen@remax.fi Tutustu minuun »
Mita Lausamo

Ota yhteyttä
9
Mita Lausamo

Myyntineuvottelija

040 413 3621 mita.lausamo@remax.fi Tutustu minuun »
Hanna Lehtikangas

Ota yhteyttä
9.5
Hanna Lehtikangas

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, NHS

+358 44 541 3740 hanna.lehtikangas@remax.fi Tutustu minuun »
Vilma Pehkonen

Ota yhteyttä
9.5
Vilma Pehkonen

Myyntineuvottelija

050 406 3165 vilma.pehkonen@remax.fi Tutustu minuun »
Sami Ranta

Ota yhteyttä
Sami Ranta

Trainee

0400 748 891 sami.ranta@remax.fi Tutustu minuun »
Annika Rautiainen

Ota yhteyttä
10
Annika Rautiainen

Myyntineuvottelija

050 463 4542 annika.rautiainen@remax.fi Tutustu minuun »
Jukka Sarkama

Ota yhteyttä
Jukka Sarkama

Kiinteistönvälittäjä LKV, LVV

050 477 7222 jukka.sarkama@remax.fi Tutustu minuun »

Kasvavat luvut, joihin voit luottaa

2000

Toimistoa

23000

Välittäjää

19700

Uutta kohdetta

192090

Aktiivista kohdetta

Asuntokulma Oy LKV

Postikatu 4
04400 Järvenpää

+358 400 343 314
Ota yhteyttä

y-tunnus 2294910-2

Kauppalehden Kasvuyritys 2018

Kansainvälisenä ketjuna meillä on yli 40 vuoden kokemus tuloksekkaasta kiinteistönvälityksestä. Toimimme jo yli sadassa maassa. Maailmanlaajuisesti RE/MAX-kiinteistönvälittäjiä on yli 113 000. Suomessa meitä on lähes 400.

RE/MAX-välittäjät ympäri maailman auttavat vuosittain yli miljoonaa perhettä ostamaan ja myymään kotinsa joka vuosi. Myymmekin yhden asunnon joka seitsemäs sekunti. Olemme markkinajohtaja USA:ssa, Kanadassa ja jo kolmessatoista maassa Euroopassa.

Meillä RE/MAXilla ei ole aluerajoja, vaan luottovälittäjäsi palvelee sinua, missä ikinä kohteesi onkaan. Mikäli olet kiinnostunut RE/MAXin kohteista ulkomailla, voimme auttaa sinua löytämään unelmiesi kohteen myös tällöin. Usein voimme tarjota myös suomenkielisen palvelun kohteessa.